İddaa Standart Sabit Teknik ile Kazanç (Shake Down)

Merhaba Bahis sever arkadaşlar! Arkadaşlar,

Her oyuncu sistem ve kasa stratejileri ile oyunlar üzerinden bir getiri elde etme uğraşı içerisindedir. Bunun yanında eğlenmek hoşça vakit geçirmek, kafa dağıtmak, stresten uzaklaşmak için de oyunlar oynayan arkadaşlarımızda mevcuttur.

Oyuncular oyunlarını alırken çeşitli analizler içerisinde bulunurlar. Deyim yerinde ise müsabakalara çalışırlar. Kadrolar, form durumları, veriler, saha, maçın önemi, dizilişler, maç izleme, kupalar, şampiyonluklar, futbolcu ödenekleri, yükselen oranlar, düşen oranlar v.s v.s.

Tecrübeli oyuncuların bir çoğu yukarıdaki verileri harmanlayarak iyi bir kasa sistemi uygulayarak alınan oyunun oran karşısında değerli olup olmadığının analizini yaparlar. Değerli ise almaya çalışırlar. Değersiz ise tutacağını biliyor olsa dahi almayanlar da vardır.

Ben ise araştırmalarım sonucunda her maçın analizini yapmaktansa bunun yanında sabit bir oyun sisteminin kazançlı olup olmayacağı yönünde bir takım çalışmalar yaptım. Sürekli aynı maçlara alınan oyunlar olacak. Bu tarz bir yöntem mutlaka yapan oyuncular vardır. Bunun bir ismi de vardır. Bu ismi ben bilmediğim için bir isim buldum. Ben bu yönteme (Shake Down) yöntemi diyorum.

Hangi tarz oyunlarda bunu yapabilirsiniz bu sezon için çünkü sezon ve hangi ülke ligleri bu durumu direk etkileyen faktörler. Bazı ligler oyun şekilleri şut oranları takımlar arasındaki güç dengeleri farklı. Sezonlar arasında takımların da güç dengeleri farklı olduğundan bunu her yıl araştırmak bakmak incelemek lazım.

Lig olarak Türkiye Spor Toto Süper ligi her hafta oynamak şartı ile tüm maçlara duygusal davranmadan Single oyun alınacak. Her maça ilk yarı 1 Maç sonucu x oynayarak peryot sonuna kadar getiri elde etme imkanınız bulunmaktadır.

Haftada 9 Maç var.

Bir maçın oranı ortalama 15 oran oluyor.

Ayrıca İddaa Oran Hilesi yazımızı buraya tıklayarak okumanızı öneririz.

Herkese Bol Şanslar

kuponadam.com

2 thoughts on “İddaa Standart Sabit Teknik ile Kazanç (Shake Down)

  1. Geri bildirim: İddaa Oran Hilesi Nedir?

Bir Cevap Yazın