405 Fenerbahçe – Beşiktaş İddaa Tahmini

Türkiye kupasında derbi heyecanı var. Ligde bomba gibi yoluna devam eden Beşiktaş ve arkasından onu kovalayan Fenerbahçe karşı karşıya bu sefer Türkiye kupası maçında geliyor. Dün gece Galatasaray’ın Başakşehir’e elenmesi ardından iki ezeli rakip birbirini artık yenmek için daha çok mücadele edecek. Çünkü önlerinde çok fazla major rakip kalmadı. Elbette Türkiye kupası zorlu her haliyle fakat bu maçı ben şahsen erken final gibi görüyorum.

405 Fenerbahçe – Beşiktaş İddaa Tahmini

FENERBAHÇE İÇİN ÇIKIŞ MAÇI OLABİLİR

Bu maçta Beşiktaş’ın galibiyeti, Fenerbahçe adına hem kupayı kaybetmek hem de yıkım anlamını taşıyor. Beşiktaş ise Vodafone Arena’daki bu maçı kaybederse, yeni stadındaki ilk yenilgisini tatmış olacak. Verilen oranlara bakıldığında bu maçlarda genelde beraberlik çıkıyor. Oranlardan bağımsız ise iki takımın da maça dengeli başlayacağını düşünüyor ve sahaya çıkacak kadroların maçın sonucunu direkt etkileyeceğini düşünüyorum.

OZAN TUFAN VE VOLKAN ŞEN GERİ DÖNDÜ

Beşiktaş’ta Caner Erkin dışında ciddi bir eksik yok. Fenerbahçe’de ise uzun süredir oynamayan Volkan Şen ve sakatlığı geçen Ozan Tufan takıma geri döndü. Onların da şüphesiz maça katıları ve etkileri olacaktır. Fenerbahçe’yi bu maç özelinde bir adım önde görüyorum ama bu maç için iki tane tahmin yapmak istiyorum.

TAHMİN 1 | İLK YARI 0 (2.00)

TAHMİN 2 | KG VAR (1.55)

Bir Cevap Yazın